Rezerwacja telefoniczna 32 728 30 26

Kontakt

Tanie przeloty do Malagi od 179 PLN

Wybrałeś właśnie nas - dobry wybór. Kusi Cię Wybrzeże Słońca, morskie i słoneczne kapiele? U nas znajdziesz najtańszy bilet lotniczy do Malagi. Z nami tanio spełnisz swoje marzenia. U nas znajdziesz aktualne informacje na temat tanich lotów do Hiszpanii - Malagi. Dowiesz się jakie linie lotnicze wybrać, aby podróż stała się przyjemnie tania.

Malaga (AGP) to międzynarodowy port lotniczy w Hiszpanii. Oddalony od centrum jedynie 8 km na południowy-zachód. Posiada trzy terminale, co świadczy o jego wielkości. Jako jedno z najstarszych lotnisk w Hiszpanii cieszy się dużą popularnością, bowiem zlokalizowane jest w regionie Costa del Sol, turystycznym raju na południowym wybrzeżu Andaluzji. Obsługuje tanie linie lotnicze, jak również linie regularne jak Alitalia, Swiss, LOT.


Głównym przewoźnikiem tanich linii lotniczych oferującym swe loty do Hiszpanii jest Ryanair. Irlandzka linia lotnicza, powstała w 1985 roku jako mała firma posiadająca jeden samolot. Dobry start pozwolił przewoźnikowi poszerzyć swoją działalność o kolejne samoloty i nowych pracowników. Po roku liczba pasażerów sięgała ponad 0,5 mln. Dziś linie Ryanair cieszą sie dużą popularnością ze względu na niskie ceny biletów. Z usług tego przewoźnika korzysta ponad 66 mln klientów rocznie. Znajdziesz tu bezpośrednie loty z Krakowa do Malagi. Ryanair proponuje także tanie loty z Wrocławia do Malagi dwa razy w tygodniu. Innym przewoźnikiem tanich linii jest Norwegian. Swoje połączenia proponuje z Warszawy Okęcia do Malagi. Zatem nie zastanawiaj się zbyt długo. Wybierz nasze propozycje, sprawdź - gwarantujemy najniższe ceny biletów lotniczych do Malagi.


Z nami najszybciej zaplanujesz swoje wakacje. Kupisz bilety lotnicze w dobrych cenach, znajdziesz odpowiednie linie lotnicze do Malagi. Jesteśmy właśnie dla Ciebie. Nasi konsultanci czekają na Państwa 7 dni w tygodniu. Nasza oferta jest bardzo konkurencyjna. Jeżeli interesuje Cię wysoka jakość usług dobrze trafiłeś.

Z polskich lotnisk bezpośrednie loty do Malagi tanie linie Ryanair oferują z portu w Krakowie, Wrocławiu, Warszawie Modlin (WMI) oraz Okecie (WAW)

Tania linia Ryanair w sezonie letnim 2020 utrzymuje loty z Krakowa do Malagi dwa razy w tygodniu (środy, soboty), z Warszawy Modlin (wtorki, soboty) oraz z Wrocławia (poniedziałki, piątki), połączenia z Katowic w sezonie letnim 2020 są zawieszone.

Oferty lotów z Warszawy(WAW) do Malagi(AGP)

  1. Wylot Czas podróży: 4h 0m / Bezpośrednio

    FR 4060 2018-02-13 19:00 Warszawa (WMI) 2018-02-13 23:00 Malaga (AGP)

    Przylot Czas podróży: 4h 5m / Bezpośrednio

    FR 4060 2018-02-20 14:30 Malaga (AGP) 2018-02-20 19:35 Warszawa (WMI)

    Cena: 464 zł

Oferty lotów z Krakowa(KRK) do Malagi(AGP)

  1. Wylot Czas podróży: 3h 45m / Bezpośrednio

    FR 2589 2021-08-21 07:45 Kraków (KRK) 2021-08-21 11:30 Malaga (AGP)

    Przylot Czas podróży: 9h 25m / 1 przesiadka

    QS 1153 2021-09-02 23:15 Malaga (AGP) 2021-09-03 02:30 Praga (PRG)

    FR 4069 2021-09-03 07:35 Praga (PRG) 2021-09-03 08:40 Kraków (KRK)

    Cena: 355 zł

  2. Wylot Czas podróży: 3h 45m / Bezpośrednio

    FR 2589 2021-08-21 07:45 Kraków (KRK) 2021-08-21 11:30 Malaga (AGP)

    Przylot Czas podróży: 9h 10m / 1 przesiadka

    FR 2157 2021-09-03 10:00 Malaga (AGP) 2021-09-03 11:50 Birmingham (BHX)

    FR 1465 2021-09-03 15:50 Birmingham (BHX) 2021-09-03 19:10 Kraków (KRK)

    Cena: 379 zł

  3. Wylot Czas podróży: 3h 45m / Bezpośrednio

    FR 2589 2021-08-21 07:45 Kraków (KRK) 2021-08-21 11:30 Malaga (AGP)

    Przylot Czas podróży: 9h 15m / 1 przesiadka

    FR 1840 2021-08-31 10:55 Malaga (AGP) 2021-08-31 13:20 Rzym (FCO)

    FR 9662 2021-08-31 18:15 Rzym (CIA) 2021-08-31 20:10 Kraków (KRK)

    Cena: 379 zł

Oferty lotów z Wrocławia(WRO) do Malagi(AGP)

  1. Wylot Czas podróży: 3h 35m / Bezpośrednio

    FR 2582 2021-09-10 11:10 Wrocław (WRO) 2021-09-10 14:45 Malaga (AGP)

    Przylot Czas podróży: 8h 40m / 1 przesiadka

    W9 5724 2021-09-14 12:45 Malaga (AGP) 2021-09-14 14:30 Londyn (LGW)

    FR 8405 2021-09-14 18:30 Londyn (STN) 2021-09-14 21:25 Wrocław (WRO)

    Cena: 335 zł

  2. Wylot Czas podróży: 3h 35m / Bezpośrednio

    FR 2582 2021-09-10 11:10 Wrocław (WRO) 2021-09-10 14:45 Malaga (AGP)

    Przylot Czas podróży: 8h 0m / 1 przesiadka

    FR 2608 2021-09-17 09:45 Malaga (AGP) 2021-09-17 12:05 Glasgow (GLA)

    FR 7672 2021-09-17 14:20 Glasgow (GLA) 2021-09-17 17:45 Wrocław (WRO)

    Cena: 346 zł

  3. Wylot Czas podróży: 3h 35m / Bezpośrednio

    FR 2582 2021-09-10 11:10 Wrocław (WRO) 2021-09-10 14:45 Malaga (AGP)

    Przylot Czas podróży: 11h 35m / 1 przesiadka

    W9 5724 2021-09-12 12:15 Malaga (AGP) 2021-09-12 14:00 Londyn (LGW)

    FR 8407 2021-09-12 20:55 Londyn (STN) 2021-09-12 23:50 Wrocław (WRO)

    Cena: 346 zł