Wylot z
Przylot do
Data wylotu
Data przylotu
Pasażerowie (maksimum 9 osób)

Infolinia - Kontakt

61 626 20 15

Bilety lotnicze z Krakowa (KRK) do Malagi (AGP) od 179.00 PLN
Wylot z:
Kraków, Polska PL
Przylot do:
Malaga, Hiszpania ES

Lotnisko wylotu:

Kraków Balice

Lotnisko przylotu:

Costa del Sol

Promocja aktualna do: 2017-08-31

Data podróży: od 2017-08-02 do 2018-03-31


Wyszukiwarka najtańszych połączeń na trasie Kraków – Malaga. Loty tanimi liniami Ryanair. Bezpośrednie loty w sezonie letnim 2017 dwa razy w tygodniu w środy i soboty. Wyloty z Krakowa w środy o godz 13:50, lądowanie w Maladze o godz 17:35, w soboty o godz 10:45-14:30. Loty powrotne z Malagi do Krakowa także dwa razy w tygodniu w środy w godzinach 18:10-21:55 i soboty o godz 06:35-10:20. Zarezerwuj rejsy na trasie Kraków – Malaga online lub telefonicznie pod numerami infolinii czynnej 7 dni w tygodniu.

Loty z Krakowa(KRK) do Malagi(AGP)
Wylot
Czas podróży: 9h 30m / 1 przesiadka
2017-09-20 15:55 Kraków (KRK)
2017-09-21 01:25 Malaga (AGP)
1
LO 3906
2017-09-20 15:55 Kraków (KRK)
2017-09-20 16:45 Warszawa (WAW)
LO
2
D8 5141
2017-09-20 21:25 Warszawa (WAW)
2017-09-21 01:25 Malaga (AGP)
D8
Przylot
Czas podróży: 13h 50m / 1 przesiadka
2017-09-28 00:20 Malaga (AGP)
2017-09-28 15:10 Kraków (KRK)
1
BA 2723
2017-09-28 00:20 Malaga (AGP)
2017-09-28 02:05 Londyn (LGW)
BA
2
U2 8511
2017-09-28 10:40 Londyn (LGW)
2017-09-28 14:10 Kraków (KRK)
U2
Połączenie 1
Cena: 1097
Wylot
Czas podróży: 18h 20m / 1 przesiadka
2017-09-20 16:10 Kraków (KRK)
2017-09-21 10:30 Malaga (AGP)
1
U2 3816
2017-09-20 16:10 Kraków (KRK)
2017-09-20 18:25 Paris (CDG)
U2
2
U2 3955
2017-09-21 08:00 Paris (CDG)
2017-09-21 10:30 Malaga (AGP)
U2
Przylot
Czas podróży: 13h 50m / 1 przesiadka
2017-09-28 00:20 Malaga (AGP)
2017-09-28 15:10 Kraków (KRK)
1
BA 2723
2017-09-28 00:20 Malaga (AGP)
2017-09-28 02:05 Londyn (LGW)
BA
2
U2 8511
2017-09-28 10:40 Londyn (LGW)
2017-09-28 14:10 Kraków (KRK)
U2
Połączenie 2
Cena: 1142
Wylot
Czas podróży: 9h 30m / 1 przesiadka
2017-09-20 15:55 Kraków (KRK)
2017-09-21 01:25 Malaga (AGP)
1
LO 3906
2017-09-20 15:55 Kraków (KRK)
2017-09-20 16:45 Warszawa (WAW)
LO
2
D8 5141
2017-09-20 21:25 Warszawa (WAW)
2017-09-21 01:25 Malaga (AGP)
D8
Przylot
Czas podróży: 15h 0m / 1 przesiadka
2017-09-27 07:50 Malaga (AGP)
2017-09-27 23:50 Kraków (KRK)
1
D8 5070
2017-09-27 07:50 Malaga (AGP)
2017-09-27 11:35 København (CPH)
D8
2
D8 3562
2017-09-27 21:20 København (CPH)
2017-09-27 22:50 Kraków (KRK)
D8
Połączenie 3
Cena: 1146
Tanie loty do Malagi
TRASA PROMOCJE LINIA LOTNICZA CENA
Warszawa - Malaga   od 2017-08-03 do 2018-03-23     179.00
Kraków - Malaga   od 2017-08-02 do 2018-03-31     179.00
Wrocław - Malaga   od 2017-08-01 do 2018-04-30     179.00
Warszawa - Malaga   od 2017-08-01 do 2018-03-31     329.00